FURNITURE / Tables / Writing desk 9502476

nr 950 2476

WRITING DESK

1920s, length: 150 cm, width: 77 cm, height: 77 cm, wear.

1920-tal, längd: 150 cm, djup: 77 cm, höjd: 77 cm

Condition: slitage

1000

SEK 500

Monday Mars 23 2015
at 18:46:58

23/3 18:41:58 1      Vinnande bud